Kalite Politikası

ATAC PHARMA’nın kalite politikası;

 • Sahip olduğumuz tedarik ve ihracat tecrübesi,
 • Güncel network ağımız,
 • Yüksek bilgi birikimi,
 • Deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle,

Kalite politikası çerçevesinde, sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan konumumuzun, örnek ve rekabetçi yapısının sürekliliğini sağlamayı hedefleyen aşağıdaki vazgeçilmez unsurlardan oluşmaktadır:

 • Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli hizmetler üretmek,
 • Satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek,
 • Tüm faaliyet alanlarımızda, öncü kuruluş olmamızı sağlayan kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamak,
 • Ürünlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek,
 • Ortak çabamız olan kaliteli üretimi gerçekleştiren çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki ve sosyal gelişimini, kalite bilincini, sürekli eğitim programları ve aktivitelerle desteklemek, motivasyonlarının en üst seviyelerde tutulmasını sağlamaktır.

ATAC Pharma’nın kalite politikası;

Sadece yüksek kaliteli ürünler sunmakla sınırlı değil, aynı zamanda çevresel ve toplumsal sorumluluğa büyük bir vurgu yapar. Bu politika çerçevesinde, şirketimiz bir dizi önemli ilkeyi benims. Bu ilkeler faaliyetlerimizin merkezinde bulunmaktadır.

İlk olarak, çevre ve doğal kaynakların korunması, ATAC Pharma’nın önceliklerinden biridir. Ürün geliştirme, üretim ve dağıtım süreçlerimizi çevresel etkileri minimize edecek şekillerde optimize etmek için çalışırız. Ayrıca sürdürülebilir uygulamaları teşvik ederiz. Aynı zamanda çevresel sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için sürekli olarak çaba sarf ederiz. Ayrıca, iş başarımızın sürdürülebilir olmasını sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak, ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini titizlikle gözetiriz. Bu, hem mevcut müşterilerimizin hem de gelecekteki nesillerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sürekli iyileştirmeyi içerir.

Kalite kontrol ve kalite güvence süreçlerimiz;

 • Her bir ürünün standartlara
 • Ve aynı zamanda düzenlemelere

tam olarak uygun olduğundan emin olmak için sıkı denetimlere tabidir.

Daha da ileri giderek, ATAC Pharma, çalışanlarını şirketin ortak ve asli hedeflerinin bir parçası olarak görme konusunda kararlıdır. Çalışanlarımızın katılımını ve katkılarını teşvik ederiz. Çünkü onlar sadece şirketimizin temel taşı değil, aynı zamanda başarılarımızın arkasındaki güçtür. Bu, şirket içinde bir işbirliği ve takım ruhu oluşturur.

Son olarak, marka bilincimizin geliştirilmesi, müşterilerimize ve paydaşlarımıza daha fazla değer sunmayı hedefler. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Aynı zamanda sürekli olarak ürün portföyümüzü iyileştirir, pazarlama ve iletişim stratejilerimizi geliştiririz.

ATAC Pharma, kalite politikasının rehberliğinde, etik bir şekilde iş yapma taahhüdünü sürdürerek ;

 • Hem şirketimizin,
 • Hem de toplumun

daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmayı sürdürür.

EMRAH AVLUK
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

ATAC PHARMA GDP kalite politikası

ATAC PHARMA GDP

 

 

ATAC PHARMA ISO 9001 kalite politikası

 

ATAC PHARMA 9001

LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram
Sohbet Başlat
Scan the code
Canlı Destek
Merhaba, İsmim Erdinç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?